BARCELÓ IMPERIAL

 

Ron Barceló Imperial je specialita, která vzniká výběrem nejlepší karibské cukrové třtiny, za přísného dodržování tradiční staré rodinné výroby. Pro Ron Barceló Imperial jsou používány velmi staré rumy, které zrají po dobu nejméně deseti let v dubových sudech.

Má brilantní jantarovou barvu s měděným nádechem.
V chuti cítíme známky skotského másla, vůní sladkého karamelu, sušených jablek a hrušek a hnědé koření, v závěru dlouhý ovocný karamelový s dotekem tabákových listů a pepře.

Ideální pro čisté pití nebo na ledu.
0.7l a 1.75l
Obsahuje 38% obj. alkoholu

BARCELÓ ONYX

 

Zcela výjimečný přírůstek portfolia společnosti Ron Barceló. Bohatá směs prémiových rumů (unikátní směs z cukrové třtiny) starších 10ti let zrajících v sudech po bourbonu vypálených na „heavy char”, dvakrát touastovaných sudech – tím se hodně liší od ostatních prémiových rumů, které dozrávají v klasicky vypálených sudech. Rum je filtrován přes stříbro a onyxové kameny, ty dávají Imperialu Onyx mystickou chuť a barvu, která charakterizuje tento jedinečný rum. Barceló Imperial Onyx má jantarově mahagonovou barvu se silným strukturovaným tělem. Chuťový profil: toastové aroma s jemným nádechem třešní, kávy a sušeného ovoce, hluboké tóny dřeva a vanilky, které vytvářejí intenzivní pocit, končící dlouhou a trvalou chutí v ústech.

0.7l
v dárkovém boxu, 6 ks v kartonu
Obsahuje 38% obj. alkoholu

BARCELÓ IMPERIAL PREMIUM BLEND
30 ANIVERSARIO

 

Ron Barceló Premium Blend 30 Aniversario je kompozice vybraných starých imperiálních odrůd, které zrají nejprve v sudech z amerického bílého dubu aby zajistili vyváženou chuť při druhém staření v Bordeaux sudech z Chateau d’Yquem.

Zraje přirozeně v dubových sudech. Má velmi jemnou-ušlechtilou a vyváženou chuť s jemnou karamelovou příchutí a nádechem vanilky. Jedná se o harmonickou souhru chutí a koření s ručně psaným certifikátem původu rumu přímo na etiketě.

Pije se čistý.
0.7l
Obsahuje 43% obj. alkoholu

Barceló Gran Añejo

 

Ron Barceló Gran Añejo je výborná směs různých rumů, zrající nejméně 6 – 8 let v amerických dubových sudech vyznačující se především těmito vlastnostmi:

→ Jantarová barva s bohatým zlatým nádechem
→ Vůně citrusů a meruněk a jemné dřevo v dochuti
→ Měkká, střední textura
→ Kulatá, lehká ovocná chuť s nádechem pryskyřičných příchutí

Ideální k vychutnání čistý, na ledu nebo se sodou.
0.7l a 1.75l
Obsahuje 37.5% obj. alkoholu

BARCELÓ AÑEJO

 

Vynikající směs nejlepších dominikánských rumů zrající až čtyři roky v sudech z amerického dubu. Pro Ron Barceló Añejo je příznačná nazlátle červená barva a jemné aroma. Je vyhledáván milovníky rumu pro svou bohatou a plnou chuť.

Vynikající čistý nebo jakkoli míchaný.
0.7l
Obsahuje 37.0% obj. alkoholu

Barceló BLANCO Añejado

 

Ron Barceló Blanco je čirý rum, zrající nejméně 18 měsíců v amerických dubových sudech. Vyznačuje se těmito vlastnostmi:

→ Křišťálově čirá barva v důsledku destilace přes uhlíkové filtry

→ Vůně s nádechem zelených banánů a bílého pepře

→ Rozvinutá chuť, plné tělo s vůní zeleného banánu, skořice a růžového pepře

 

Ideální pro přípravu koktejlů a long drinků.
0.7l a 1.0l
Obsahuje 37.5% obj. alkoholu

BARCELÓ CREAM

 

Jemný svěží likér, jehož základ tvoří 4 letý rum Barcelo Añejo a jemná smetana. Svou kompozicí a vyvážeností vytváří ten nejlepší smetanový likér na bázi rumu. Vyznačuje se vlastnostmi:

→ Krémově hnědou barvou

→ Vůně exotického nádechu kombinovaného s kokosem a ananasovým typem s mandlí, lískovými oříšky, vanilkou a rumem

→ Chuť je s lehkou vůní, která není uzavřená, s dobrou perzistencí a příjemným pocitem na patře

Vynikající čistý.
0.7l
Obsahuje 17.0% obj. alkoholu

BARCELÓ GRAN PLATINUM

 

Je stařený minimálně 6 let v amerických dubových sudech, které rumu dají jeho typickou charakteristiku a vůni. K jeho výrobě jsou použity jen dvě suroviny – cukrová třtina a voda, neobsahuje žádné syntetické komponenty nebo alergeny.

Rum je následně přefiltrován přes dřevěné uhlí, aby získal lehkost a ztratil barvu a vy jste objevili uvnitř jeho křišťálově citrusovou chuť.

Chuťově dobře strukturovaný rum s měkkými tóny svého věku s jasem a krémovou texturou, příjemný dotek zeleného jablka, citrusů, eukalyptu a růžového pepře.

Ideální k podávání jako prémiový nápoj na ledu,
vhodný také do koktejlů s ovocem nebo džusem.

0.7l
Obsahuje 37.5% obj. alkoholu